Oficjalne forum WioskiRP

Z nami zagłębisz się w Role-Play! Ip serwera: mc.wioskarp.pl Wersja minecraft: 1.12 - 1.12.1

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-08-19 14:24:49

Natori
Użytkownik
Dołączył: 2019-08-19
Liczba postów: 2
WindowsChrome 76.0.3809.100

Karta Postaci-Natori

Imię: Natalia
Pseudonim: Natori
Nazwisko: Riuka
Wiek: 17
Miasto: KingState
Klasa/Rola: Znachor
Wygląd: Ma długie do pasa włosy srebrnego koloru, lekko falowane. Jest o bardzo jasnej karnacji. Ma tendencję do rumienienia się. Jej oczy są granatowe. Pod nimi ma dwa małe, czerwone przebarwienia. Ma łagodne rysy twarzy. Jest szczupłą dziewczyną średniego wzrostu. Najczęściej ubrana jest w białą sukienkę bez ramion, na którą zakłada brązowy, skórzany gorset. Na nogach ma ciemnobrązowe, dosyć wysokie, sznurowane buty oraz czarne zakolanówki.
Charakter: Z natury jest introwertykiem. Ma problem z nawiązywaniem znajomości, przez co nie ma zbyt wielu przyjaciół. Ma dosyć chłodne usposobienie. Pokazywanie uczuć jest dla niej trudnością. Stała się taka przez wydarzenia z przeszłości, lecz chce i próbuje się zmienić. Do jej pozytywnych cech można zaliczyć lojalność i szczerość wobec przyjaciół. Swoją pracę wykonuje porządnie i starannie. Woli robić wszystko w pojedynkę. Lubi spokój. Trudno wyprowadzić ją z równowagi. Jest bardzo rozważna i nie podejmuje pochopnych decyzji. Nie lubi rozwiązywać konfliktów siłą. Uważa że zawsze znajdzie się rozwiązanie niewymagające przemocy.
Historia: Od dziecka mieszkała z rodzicami w małej wiosce. Jej rodzina słynęła ze znachorstwa od pokoleń, więc i ona postanowiła kontynuować tradycję. Od małego uczyła się przyrządzać wszelakie mikstury czy eliksiry pod okiem obojga rodziców. Jednak przez rodzinną tradycję miewała problemy z rówieśnikami. Dzieci nie rozumiały czym się zajmuje i uważały ją za wiedźmę. Jako dziecko trzymała się na uboczu ze względu na obelgi od strony rówieśników. To doprowadziło do zaniku jej pewności siebie i braku zaufania do kogokolwiek. Przez to częściej bywała w domu i mogła się kształcić coraz lepiej. Lata mijały, a ona stała się już całkiem dobrą znachorką. Często zastępowała rodziców w ich obowiązkach ze wzgląd na ich wiek. Niestety nastąpił dzień, w którym jej rodzice opuścili ten świat. Była zrozpaczona. Nie tylko byli jej rodzicami, ale także mentorami. Nie miała już nikogo.
Rozpacz nie mogła trwać długo. Musiała kontynuować rodzinne interesy. Szybko stała się rozpoznawalna. Miewała klientów także z okolicznych wiosek oraz mniejszych miast. Pewnego dnia udała się na targ, by zakupić składniki do zaklęć. Tam też poznała swoją przyjaciółkę Melissę. Początki nie były łatwe, ponieważ przez wydarzenia z dzieciństwa była strasznie nieufna, jednak zrozumiała że Melissa miała szczere intencje. Była znachorką z miasteczka niedaleko wioski Natalii. Miały mnóstwo wspólnych tematów. Dzięki niej Natalia odzyskała część pewności siebie, która utraciła w dzieciństwie. Niestety biznes w rodzinnej wiosce zaczął upadać. By móc zarobić musiała wyjechać do większego miasta. Wybór padł na stolicę-KingState. Było jej ciężko opuścić przyjaciółkę, lecz chciała się nadal rozwijać. Po kilku dniach zabrała najpotrzebniejsze rzeczy i ruszyła w stronę stolicy z nadzieją na kontynuowanie tradycji oraz znalezienie przyjaciół.

Offline

#2 2019-08-22 11:44:26

PopePL
Moderator
Dołączył: 2019-07-19
Liczba postów: 47
WindowsOpera 62.0.3331.88

Odp: Karta Postaci-Natori

Bardzo fajna karta [dblpt]), która została zaakceptowana. Teraz możesz zgłosić się na kanał chcę do whitelist na discord [sred]).

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
panienskitusi - kfssipolska - gniazdo - bezstresu - kawalerskipiotrka