Oficjalne forum WioskiRP

Z nami zagłębisz się w Role-Play! Ip serwera: mc.wioskarp.pl Wersja minecraft: 1.12 - 1.12.1

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-08-25 12:32:47

YT_WinterWolf
Moderator
Dołączył: 2019-05-24
Liczba postów: 9
WindowsChrome 76.0.3809.100

Karta Postaci yt_winterwolf

Imię: Winter
Pseudonim: WinterWolf
Nazwisko: MoonWolf
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20
Rasa: wilkołak (Wilk - Człowiek)
Miasto: Stalda
Klasa/Rola: karczmarz (barman)

Wygląd: wolf jest młodym mężczyzną z średnią budową, z białymi włosami, z czerwonych oczach, jest szczupły, średniego wzrostu,
ma na sobie białą koszule, białe poszarpane spoko, białe buty, białe uszy i ogon.
 
Charakter: opanowany,cichy,nie gadatliwy,lubi cisze, ufa bliskim przyjaciół, trudno go strącić z równowagi, nie lubi bójek,
lubi zachód słońca, lubi zwierzęta, nie na widzi kłamców, dla klientów stara się być miły, ale jeśli klient jest nie miły lub
źle się zachowuje jest dla takich ludzi szorstki         

Historia: Winter, nie pamięta gdzie się urodził, gdzie mieszkał, w młodości był znaleziony przez pewną rodzinę, prowadziła uprawy rolne, rodzina wiedziała że nie byłem normalnym dzieckiem, nauczyli mnie żebym nie używał siły od słabszych, winter kiedy miał 14 lat zauważył że umie używać magie zimy i lodu ale trochę, przez ten czas uczył się walki wręcz,obrony i kontrolowaniem magi lodu i zimy przez te 4 lata,kiedy miał 18 lat rodzina powiedziała że znalazła go w lesie w dziwnym miejscu jakby świątyni, w świątyni był dwa łóżeczka dziecięce, powiedzieli że tylko mnie znaleźli w drugim łóżeczku nikogo nie było, obok łóżeczek była napisana wiadomość runami, nikt nie wiedział co oznaczały te runy, więc pojechałem konno do świątyni, widział że świątynia jest przepełniona magią ochroną, kiedy podszedł do run i z nich magia się aktywowała, magiczna wiadomość, "synu na pewno mnie nie pamiętasz, twoja pamięć jest zapieczetowana, twoją mocą, jest połączona z bratem, razem jesteście silni, wybacz że nie mogłam być zwami, idź do Fertilli tam znajdziesz swojego brata", winter chciał poznać swoją przeszłość wiedział że prawda może zaboleć, więc podróżował, pytał napotkanych ludzi o "Fretillię" powiedzieli że to była stara nazwa po wojnie teraz nazywa się Emeraldum, więc jechał prosto do Emeraldum, po drodze zaatakowała go grupa bandytów, grupa poszukiwaczy przygód uratowała mnie, pomogli wstać, jeden z tej grupy powiedział "możesz nas znaleźć na statkach królewskich maximusa", zamroczony zauważył uzbrojenie przywódcy poszukiwaczy przygód: naszyjnik, zbroje na czarno i czerwoną pelerynę, kiedy się zorientował już ich nie było, ogarną się, wsiadł na konia i powiedział "czyli do portu", kiedy dojechał do portu zapytał się napotkaną osobę o tej osobie powiedział że to jest największy poszukiwacz przygód "draco", podziękował tej osobie i szukał go, zauważył go ale już wchodzili na statek jeden z grupy poszukiwaczy przygód dracona zauważył mnie i krzykną, później gestem pokazał kieszeń, sięgnął kieszeni, wyjąłem karteczkę, wyglądała jak pieczątka królewska, jeden ze strażników zauważył to podszedł do mnie, "jeden z poszukiwaczy?, lepiej wsiadaj bo odpłyniemy, zaraz" wziął konia ze sobą i wsiadł na statek, zauważył draco podszedł do niego, i zapytał się "czy mogę do was dołączyć, chce się stać silniejszy", odpowiedzieli "tak", w między czasie był trenowany przez grupę dracona, nie było tak łatwo, ale dzięki trudnej pracy miał jak się obronić, grupa chciała go nauczyć sztuk walk, ale ja powiedziałem "nie che bić słabszych od siebie też obiecywałem rodzinie i chce się obronić przed ludźmi którzy mnie chcą w przyszłości skrzywdzić", uszanowali to, pod koniec nocy, zapytał się "czy mogę porozmawiać draco?, znaczy dowódco", powiedział mu całą historie czemu to się znalazł tutaj, dowódca powiedział że może mnie uczyć dalej i pomóc z jego przeszłością, kiedy dopłynęli na wyspę, po kliku miesiącach, poznania króla, zaczął mieszkać w Emeraldum, uczył się dalej sztuk walk i magi u mistrza Draco, nauczył się magi, "sokoli wzrok", "lekkie wzmocnienie biegu", "mroźny krok", spotkał dużo przyjaciół,jedna osoba z grupy przyjaciół szczególnie była bliska, jakby czół to samo, wygląda 
podobnie do mnie ale inaczej, jakby rodzinie,zdobywał przygody z nową drużyną Poszukiwaczy przygód Dracona, draco założył budynek gildii, zacząłem prace jako barman w budynku gildyjnym,ale nie skończył z poszukiwaniami swojego brata, wiedział że gdzieś jest brat, czół że jest blisko, uczył się dalej u mistrza draco.                                                                                                                               

                                                                  (dalsze przygody potoczą się po starcie Wioski RP!!)

Offline

#2 2019-08-25 12:52:05

kaipod
Moderator
Dołączył: 2019-05-24
Liczba postów: 85
WindowsFirefox 68.0

Odp: Karta Postaci yt_winterwolf

karta zaakceptowana


Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
bociany - polishbanditsquad - skazani - goodgames - typerek