Oficjalne forum WioskiRP

Z nami zagłębisz się w Role-Play! Ip serwera: mc.wioskarp.pl Wersja minecraft: 1.12 - 1.12.1

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-08-26 19:20:18

Iredih
Użytkownik
Dołączył: 2019-08-26
Liczba postów: 4
Windows 7Opera 62.0.3331.117

Karta postaci by Iredih

Imię: Kiwa
Pseudonim: Kiwe, Ki, Iredih
Nazwisko: Akuma
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17
Miasto: Stalda
Klasa: Budowniczy/Architekt
Rasa: Pół-Demon

Wygląd: Silny, wysoki i szczupły chłopak pół-demon o jasnej cerze, intensywnie złotych oczach i siwo czarnych włosach. Lubi nosić jasne ubrania z długimi rękawami i dżinsy, ma charakterystyczną bransoletkę na lewym nadgarstku I kolczugę pod ubraniami. Od czasu do czasu zakłada czarny płaszcz i kaptur w którym czuje się bezpieczniej lecz poza faktem że czuje się bezpiecznie w czarnym oraz tym że ma skrzydła z czarnych piór to nie ma w nim niczego z demona.

Charakter: Kiwa Akuma to bardzo pomocna i uczciwa osoba która zawsze stara się pomóc bądź wskazać drogę, jednak nie ufa obcym, zbyt wiele razy wbito mu nóż w plecy i przez to się zraził do nieznajomych. Kocha muzykę i spędzanie czasu z przyjaciółmi a jego najlepszym hobby jest strzelanie z łuku, robił to jeszcze za dzieciaka i nie stracił pasji bo to sprawia że czuje się wolny. Często żartuje i się wygłupia jednocześnie zachowuje przy tym dumę gdyż chce być wzorem dla nowych pokoleń. Jest pewny siebie i zdecydowany ale czasami mu się zapomina o niektórych sprawach. Bardzo pracowity i odważny Pół-Demon o wielkim sercu. Zawsze gotowy do akcji, bardzo pracowity, odważny, lojalny i kreatywny Pół-Demon który szanuje innych i zawsze chce jak najlepiej.

Historia: Kiwa Akuma jest znany pod wieloma pseudonimami i nikt oprócz jego samego nie zna innych pseudonimów Kiwy. Pod niektórymi pseudonimami jest bardzo popularny a pod niektórymi budzi grozę a pod jesze innymi nikt go nie zna lecz jedno jest pewne, jest to bardzo popularna osoba o której prawie nikt nic nie wie. Ma ogromną rodzinę o która też nie wie o nim prawie nic. Kogo ja chcę oszukiwać… Sam o nim mało co wiem. Ale pewne mi jest fakt iż Kiwa to bardzo tajemnicza osoba. Gdy był mały zawsze chciał zostać aniołem i nie obchodziło go zdanie innych pół oraz pełnoprawnych demonów, dlatego chodzi w białym ubraniu.
A skąd bransoleta? To jest pamiątka po jego bracie który dziś już nie żyje. Podobno dwa lat temu wpadł do głębokiej dziury lądująć w twardej kamiennej jaskini a wyjście się zapadło. Powiedział mi że pomimo to była jaskinia bez światła to była ona dosyć jasna. Przed nim była dziura w ziemi, co prawda było tam dużo pyłu ale z pod niego wydobywało się światło. Podszedł bliżej i. Pojawił się na wyspie zobaczył statek podbiegł i zapytał kapitana o to gdzie płynie. Kapitan odpowiedzial ,,Na nowo odkryty kontynent młodzieńcze, jak chcesz to cię zabiorę. Dziękuję! I w ten sposób Kiwa wypłyną na dwuletni rejs by przeprowadzić się na nowo odkryty kontynent.

Offline

#2 2019-08-26 19:58:12

kaipod
Moderator
Dołączył: 2019-05-24
Liczba postów: 85
WindowsFirefox 68.0

Odp: Karta postaci by Iredih

karta zaakcpetowana. Teraz udaj się na rekrutacje na discordzie


Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę.

Offline

#3 2019-08-26 20:04:20

Iredih
Użytkownik
Dołączył: 2019-08-26
Liczba postów: 4
Windows 7Opera 62.0.3331.117

Odp: Karta postaci by Iredih

[dblpt]beer[dblpt]

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
diamentowe - thirdlife - spdz11 - istnemodelistowanie - dripmc