Oficjalne forum WioskiRP

Z nami zagłębisz się w Role-Play! Ip serwera: mc.wioskarp.pl Wersja minecraft: 1.12 - 1.12.1

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-05-24 13:47:21

dawciu13811
Użytkownik
Dołączył: 2019-05-24
Liczba postów: 3
WindowsChrome 74.0.3729.169

Dakan - historia postaci

Historia: Dawno dawno temu Kanura najlepsza łóczniczka w krainie Elfów ożeniła się z Jakonem.Kanura przed ślubem powiedziała Jakonowi że
spodziewa się dziecka. Jakon się bardzo ucieszył i już powiedział nazwijmy go Dakan! Kanurze bardzo spodobało się to imie i tak mnie nazwali.
Gdy miałem 7 lat moja Mama zaczeła mnie uczyc strzelać z łuku , ale ja od początku wiedziałem że to nie ta droga którą chce podarzać w życiu.
Moja Mama to zrozumiała i powiedziałą ,Nieważne kim bedziesz w życiu ja zawsze bedę cię wspierać'. Wtedy się popłakałem ale powiedziałem równocześnie bedę górnikiem.Gdy miałem 15 lat wyruszyłem w podroż i odnalazłem miasto Kingstate. Mieszkałem tam 2 lata ,gdy pewnego dnia poznałem moich przyszłych przyjaciół. Założyliśmy obóz w lesie i zaczeliśmy myśleć czy Kingstate to dobre miejsce dla nas. Wyruszyliśmy w podróz i znaleźliśmy miejsce ,które oczarowało nas wszystkich. Załozyłem tam z moimi przyjaciółmi osade Trost.To był dom nas wszystkich byłem tam najlepszym górnikiem pewnego dnia nauczyłem się obsługiwać kowadło.Moją pasją jest kopanie i nie wiem co bym robił w życiu bez tego.I takk oto żyje spokojnie z moimi przyjaciółmi w osadzie Trost.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
bkm - mielec - ballajskowo - worldskijumping - elemental-cargo-spedition-and-building