Oficjalne forum WioskiRP

Z nami zagłębisz się w Role-Play! Ip serwera: mc.wioskarp.pl Wersja minecraft: 1.12 - 1.12.1

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-08-30 17:17:32

Adwey1234
Użytkownik
Dołączył: 2019-05-23
Liczba postów: 2
WindowsChrome 76.0.3809.132

karta postać

Imie:adwey
Nazwisko:shell
Płeć:mężczyzna
Wiek:17
Miasto:Kandsa
rola: łowca                                                                                                                                                                                               
Wygląd: brązowo żółta skorupa która ochrania całe ciało przed niebezpieczeństwem ciemno zielona cera odzienie uszyte z morskich winorośli
Pochodzących z mitycznego morza elementy ubioru pokrywają ręce nogi oraz glowę
Ostre zęby  sprawiające strach u przeciwnika                                                                                                                     
                                                                                                                                                                                                 
charakter: Nie bardzo rozmowy wynika to z codziennej wędrowki po świecie gdy ustali sobie jakiś cel zawsze do niego dąży dosyć nie miły gdy ma zły humor  zawsze można na niego liczyć pomocny w  sprawach zagrażających miastu np napadu wrogiej nacji.                                                                                                                                                               
                                                                                                                                                                                     
                                                                                                                                                                                     
                                                                                                                                                                                      Historia:Urodziłem się koło morza pośród czarnych skał zasłaniających słońce było mi zimno szukałem schronienia do przeżycia pierwszej nocy ukryłem się w gęstym krzaku noc była spokojna.Następnego ranka byłem bardzo głodny i spragniony miałem szczęście że koło mnie był ocean i kilka jadalnych malin gdy już pożywiłem się postanowiłem wyruszyć w poszukiwaniu cywilizacji miasteczko zwane liściastą zatoką znalazłem je blisko morza tak minął mi kolejny męczący dzień.
Obudziłem się w klatce zorientowałem się po chwili że zostałem złapany przez łowce o imieniu Arsans prowadził on własny sklep z zwierzętami kupił mnie pewien mag o imieniu Merdang wzioł mnie do domu, mieszkał on daleko od  morza w ciemnym lesie w małej przytulnej chatce nadał  mi imię adwey.
Gdy już ranek nastał mag obudził mnie i powiedział "nauczę cię  mowy ponieważ chcę byś uczył się magi i w którymś dniu wyruszył na wyprawę po świecie" gdy mag nauczył mnie mowy ludzkiej dowiedziałem się że jestem w "Księstwo Fiore".
17 lat później.

Gdy Mag nauczył mnie wielu zaawansowanych czarów wyruszyliśmy na wyprawę w polowaniu na górskiego smoka walka trwała bardzo ofensywie w połowie walki mag spadł z góry i niestety nie przeżył od tamtej pory żyje w  chatce i poszukuję przygody po całym świecie.

Wiadomość dodana po 13 min 15 s:
Imie:adwey
Nazwisko:shell
Płeć:mężczyzna
Wiek:17
Miasto:Stalda
rola: łowca                                                                                                                                                                                               
Wygląd: brązowo żółta skorupa która ochrania całe ciało przed niebezpieczeństwem ciemno zielona cera odzienie uszyte z morskich winorośli
Pochodzących z mitycznego morza elementy ubioru pokrywają ręce nogi oraz glowę
Ostre zęby  sprawiające strach u przeciwnika                                                                                                                     
                                                                                                                                                                                                 
charakter: Nie bardzo rozmowy wynika to z codziennej wędrowki po świecie gdy ustali sobie jakiś cel zawsze do niego dąży dosyć nie miły gdy ma zły humor  zawsze można na niego liczyć pomocny w  sprawach zagrażających miastu np napadu wrogiej nacji.                                                                                                                                                               
                                                                                                                                                                                     
                                                                                                                                                                                     
                                                                                                                                                                                      Historia:Urodziłem się koło morza pośród czarnych skał zasłaniających słońce było mi zimno szukałem schronienia do przeżycia pierwszej nocy ukryłem się w gęstym krzaku noc była spokojna.Następnego ranka byłem bardzo głodny i spragniony miałem szczęście że koło mnie był ocean i kilka jadalnych malin gdy już pożywiłem się postanowiłem wyruszyć w poszukiwaniu cywilizacji miasteczko zwane liściastą zatoką znalazłem je blisko morza tak minął mi kolejny męczący dzień.
Obudziłem się w klatce zorientowałem się po chwili że zostałem złapany przez łowce o imieniu Arsans prowadził on własny sklep z zwierzętami kupił mnie pewien mag o imieniu Merdang wzioł mnie do domu, mieszkał on daleko od  morza w ciemnym lesie w małej przytulnej chatce nadał  mi imię adwey.
Gdy już ranek nastał mag obudził mnie i powiedział "nauczę cię  mowy ponieważ chcę byś uczył się magi i w którymś dniu wyruszył na wyprawę po świecie" gdy mag nauczył mnie mowy ludzkiej dowiedziałem się że jestem w "Księstwo Fiore".
17 lat później.

Gdy Mag nauczył mnie wielu zaawansowanych czarów wyruszyliśmy na wyprawę w polowaniu na górskiego smoka walka trwała bardzo ofensywie w połowie walki mag spadł z góry i niestety nie przeżył od tamtej pory żyje błąkając sie po świecie zamieszkalem w wiosce Stalda niedaleko gór przyjemna potulna wioska lecz zapewne nie zostane w niej na długo... to sie okaże podczas mojej wyprawy

Offline

#2 2019-08-30 17:45:39

kaipod
Moderator
Dołączył: 2019-05-24
Liczba postów: 85
WindowsFirefox 68.0

Odp: karta postać

karta zaakceptowana. Teraz możesz udać się na rekrutacje na discordzie.


Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
qualityrpg - wgmania - freelifepl - gtavmoney - ilo-ger