Oficjalne forum WioskiRP

Z nami zagłębisz się w Role-Play! Ip serwera: mc.wioskarp.pl Wersja minecraft: 1.12 - 1.12.1

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-08-31 13:19:22

Kerengen
Użytkownik
Dołączył: 2019-08-30
Liczba postów: 3
Windows 7Opera 62.0.3331.116

Karta postaci- Kerengen

Imię: Kerengen
Pseudonim:Wilczur
Nazwisko: Azaken
Płeć: Chłopak
Wiek:21
Miasto: Emeraldium
Klasa/Rola: znachor
Rasa: zwierzołak

WYGLĄD: brunet, niebieskie oczy, średniego wzrostu, wysportowany i umięśniony.
CHARAKTER: trochę nie ufny, żartuje z wielu rzeczy, miły, uprzejmy i pomocny.
HISTORIA: mieszkający w małej wiosce nie należącej do żadnego państwa, żyłem jako szczęśliwy chłopak do czasu kiedy wioska została krwawo wymordowana przez dziwne istoty. Były niezniszczalne i władały mocą od której ludzie umierali od razu. Moi rodzice zginęli próbując mnie uratować przed przybyszami odwracając uwagę. uciekłem do lasu w którym się zgubiłem, natrafiłem na wioskę bandytów. Przyjęli mnie, wychowali i wyszkolili mnie na bandytę. Rabowałem, zabijałem i zdałem sobie sprawę, że nienawidzę sprawiać komuś ból więc odszedłem. Podczas przechadzki po lesie spotkałem osobę którą kiedyś obrabowałem. Mawiali na niego ,,mroczny". Gdy na mnie spojrzał wyszeptał dla mnie nie zrozumiałe słowa. Gdy rozbiłem obóz nadeszła pełnia księżyca i zacząłem się dziwnie czuć. moje ciało zaczynało pokrywać sierść ramiona i nogi zamieniać w łapy z ostrymi pazurami, twarz w pysk z twardymi kłami. Po przemianie domyśliłem się że mnie przeklną tamtego dnia w potwora pół człeka pół wilka. Ukrywałem to klątwę przed ludźmi przez 2 lata. Gdy dowiedziałem się o nowym kontynencie zapragnąłem wyruszyć na niego by uciec od przeszłości. Płynąłem w tedy statkiem należącego do księcia Maxima, więc chciałem osiedlić się w wiosce Emeraldium.

Offline

#2 2019-08-31 22:20:33

PopePL
Moderator
Dołączył: 2019-07-19
Liczba postów: 47
WindowsOpera 62.0.3331.88

Odp: Karta postaci- Kerengen

Karta odrzucona. Mroczny jest pradawną istotą, nie możesz sobie go spotkać tak o.

Offline

#3 2019-09-01 16:46:25

Kerengen
Użytkownik
Dołączył: 2019-08-30
Liczba postów: 3
Windows 7Opera 62.0.3331.116

Odp: Karta postaci- Kerengen

POPRAWIONE
Imię: Kerengen
Pseudonim:Wilczur
Nazwisko: Azaken
Płeć: Chłopak
Wiek:21
Miasto: Emeraldium
Klasa/Rola: znachor
Rasa: zwierzołak

WYGLĄD: brunet, niebieskie oczy, średniego wzrostu, wysportowany i umięśniony.
CHARAKTER: trochę nie ufny, żartuje z wielu rzeczy, miły, uprzejmy i pomocny.
HISTORIA: mieszkający w małej wiosce nie należącej do żadnego państwa, żyłem jako szczęśliwy chłopak do czasu kiedy wioska została krwawo wymordowana przez dziwne istoty. Były niezniszczalne i władały mocą od której ludzie umierali od razu. Moi rodzice zginęli próbując mnie uratować przed przybyszami odwracając uwagę. uciekłem do lasu w którym się zgubiłem, natrafiłem na wioskę bandytów. Przyjęli mnie, wychowali i wyszkolili mnie na bandytę. Byłem najlepszy w gangu i nadano mi ksywkę wilczur gdyż byłem zwierzołakiem wilk ,widziałem w ciemnościach i wyczuwałem osobę z 30 m. Rabowałem, zabijałem i zdałem sobie sprawę, że nienawidzę sprawiać komuś ból więc odszedłem. Tułałem się po starym kontynencie zgłębiając techniki znachorstwa i medycyny jako pokutę za zadane krzywdy. Spotkałem sporo spaniałych znachorów którzy mogli uleczyć najbardziej ciężkie do wyleczenia choroby. Jako zwierzołak łatwo leczyłem choroby, gdyż przez każdą chorobę człowiek wydzielał inny zapach i dzięki temu mogłem podawać lekarstwa bez badania chorego. Zawędrowałem go królestwa Emeraldium w którym książę Maxim odnalazł nowy kontynent i tego dnia mieszkańcy którzy chcieli opuścić stary kontynent mieli udać się do portu na statki. Postanowiłem zabrać się na tą wyprawę by uciec od przeszłości. Kiedy dotarliśmy na nowy kontynent zamieszkałem w wiosce Maxima.

Offline

#4 2019-09-01 17:21:27

North
Administrator
Dołączył: 2019-05-23
Liczba postów: 25
WindowsChrome 76.0.3809.132

Odp: Karta postaci- Kerengen

To już lepsza historia. Tą jestem w stanie przyjąć. Nie widzę przeszkód, aby cie nie zaakceptować.
Karta zaakceptowana, zapraszam na serwer Discord w celu rekrutacji i nadania rang, dodania do white listy itd.


外見によって他人を判断しないでください。
Nie oceniaj innych na podstawie ich wyglądu.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mcforum - surcraft - polishrpg - kalistenika - w206