Oficjalne forum WioskiRP

Z nami zagłębisz się w Role-Play! Ip serwera: mc.wioskarp.pl Wersja minecraft: 1.12 - 1.12.1

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-09-01 10:51:49

Thondo
Użytkownik
Dołączył: 2019-08-07
Liczba postów: 6
Windows 8.1Opera 62.0.3331.116

Karta Postaci Thondo (zmiana klasy)

Imię: Thondo
Pseudonim: T
Nazwisko: Nieznane
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 28
Miasto: Stalda
Klasa/Rola: Handlarz

Wygląd: Thondo jest niskim, młodym, chudym mężczyzną o blond włosach i szaro-niebieskich oczach. Ma średniego rozmiaru włosy, drobny nos, małe uszy oraz cienkie usta. Ubiera koszulkę koloru niebieskiego, niebieskie spodnie, skórzane buty, skórzane rękawiczki oraz niebieską czapkę. Nosi również naszyjnik który podarowała mu jego rodzina. Lubi swoją tarczę którą podarowała mu jego przyjaciółka, nosi ją zawsze przy sobie.

Charakter: Zazwyczaj jest miły, ale dość często się obraża. Nie jest zbyt odważny i strasznie boi się Ciemności. Często stara się zwrócić na siebie uwagę. Gdy coś komuś się dzieję próbuje zareagować. Nie jest zbyt szczery, ale za to uczciwy. Jak chce to potrafi, mimo tego że niektórzy uważają go za leniwego nieroba.

Historia: Thondo urodził się w KingState. Kiedy Mortarowie zaatakowali Stary Kontynent dowiedział się że Maxim wyrusza na Nowy Kontynent założyć nowe miasto, więc też chciał tam się udać. W ostatniej chwili Thondo zdążył wejść na statek. Miał przyjaciółkę Alicję, która go we wszystkim wspierała. Przed odejściem dała mu swoją tarczę jako pamiątkę, nosi ją do dziś na plecach. Poszła na Górnika jako 17 latka. Wtedy ich drogi się rozdzieliły na zawsze. Pomagał swojemu wujkowi w Karczmie jako dziecko. Przychodziło tam dużo Poszukiwaczy Przygód którzy zawsze mu opowiadali swoje historie. Był gwiazdą tej Karczmy. Jego ojciec (Artur) był drwalem, a Matka (Elisa) Znachorem. Gdy Thondo miał 5 lat jego ojciec został porwany i zabity przez bandytów. W wieku 19 lat odszedł z rodzinnego domu szukając handlować z ludźmi po całym świecie.


Jeżeli jesteś zmęczony - idź spać

Offline

#2 2019-09-01 11:16:36

kaipod
Moderator
Dołączył: 2019-05-24
Liczba postów: 85
WindowsFirefox 68.0

Odp: Karta Postaci Thondo (zmiana klasy)

karta zaakceptowana


Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
newgame - 4carssquad - dsg - pyourworld - eratownictwo