Oficjalne forum WioskiRP

Z nami zagłębisz się w Role-Play! Ip serwera: mc.wioskarp.pl Wersja minecraft: 1.12 - 1.12.1

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-09-01 12:24:32

KOTSON147
Użytkownik
Dołączył: 2019-09-01
Liczba postów: 2
WindowsChrome 76.0.3809.132

Karta Postaci KOTSON157

Imię: Kodero
Pseudonim: KOTSON157
Nazwisko: Grinnik
Płeć: Męska
Wiek: 27 lat
Miasto: Stalda
Klasa/Rola: Górnik
Rasa: Zwierzołak

Wygląd:  Jest to wysoki na 2m irbis stojący na dwóch tylnich łapach. Ma szarawe futro na grzbiecie i białe na brzuchu, na sierści widnieją czarne rozetki i plamy. Długie i gęste futro jest bardzo miłe w dotyku. Ma na sobie zwykłe ubranie zwyczajne spodnie z włókna i koszula. Nogi i prawa ręka obwiązane chustą. Jego lewa ręka różni się od prawej tym że na niej znajduję się ognista rękawica (nie wie skąd ją ma, nie można jej zdjąć gdyż zmieniła się na stałe w rękę). Rękawica wygląda jak ognisty lew (nie wiadomo jak jej używać). Najczęściej się nią nie chwali.

Charakter: Jest to bardzo otwarta postać, nawet dla nieznajomych (i innych ras). Szybko ją polubisz, no albo znienawidzisz. Każdego przyjaciela szanuję, przyjaciele jego przyjaciół są jego przyjaciółmi. Jak stanie się cos złego zawsze pomoże. Często wpada w śmiech nawet jeśli opowiedział ktoś drętwy żart.

Historia: Nie jest znana, opowiada tylko to „Obudziłem się wokół kręgu z głazów, na drewnianej tabliczce miałem napisane, kim jestem. Od tamtego momentu postanowiłem nie zagłębiać się kim byłem tylko pisać nową historię w tym świecie”.

Wiadomość dodana po 06 min 44 s:
Jak coś mam skina z rekawicą [dblpt]D

Wiadomość dodana po 2 h 23 min 08 s:
Imię: Kodero
Pseudonim: KOTSON157
Nazwisko: Grinnik
Płeć: Męska
Wiek: 27 lat
Miasto: Stalda
Klasa/Rola: Górnik
Rasa: Zwierzołak

Wygląd:  Jest to wysoki na 2m irbis stojący na dwóch tylnich łapach. Ma szarawe futro na grzbiecie i białe na brzuchu, na sierści widnieją czarne rozetki i plamy. Długie i gęste futro jest bardzo miłe w dotyku. Ma na sobie zwykłe ubranie zwyczajne spodnie z włókna i koszula. Nogi i prawa ręka obwiązane chustą. Jego lewa ręka różni się od prawej tym że na niej znajduję się ognista rękawica (nie wie skąd ją ma, nie można jej zdjąć gdyż zmieniła się na stałe w rękę). Rękawica wygląda jak ognisty lew (nie wiadomo jak jej używać). Najczęściej się nią nie chwali.

Charakter: Jest to bardzo otwarta postać, nawet dla nieznajomych (i innych ras). Szybko ją polubisz, no albo znienawidzisz. Każdego przyjaciela szanuję, przyjaciele jego przyjaciół są jego przyjaciółmi. Jak stanie się cos złego zawsze pomoże. Często wpada w śmiech nawet jeśli opowiedział ktoś drętwy żart.

Historia: Żył przez długi okres jako zwykły zwierzołak, do momentu gdy znalazł tajemniczą rękawice. W tym momencie jego lewa ręka przemieniła się w rękawice. Postanowił wtedy, że ruszy w poszukiwaniu kogoś kto mu pomoże, niestety każdy na kogo trafił uważał go za demona, który chce zniszczyć świat. Rękę zawinął w bandaż i teraz szuka miejsca gdzie ktoś go zaakceptuje lub znajdzie pomoc w problemie rękawicy. A przy okazji pozna nowy świat i może kogoś.

Offline

#2 2019-09-01 17:41:46

Vioreen
Moderator
Skąd: Polska
Dołączył: 2019-08-09
Liczba postów: 53
WindowsChrome 76.0.3809.132

Odp: Karta Postaci KOTSON157

Założę, iż szukając nowego miejsca w którym ktoś go zaakceptuje trafiłeś na Staldę. Akceptuję kartę, zapraszam później na serwer discord, gdzie przeprowadzimy rekrutację. Polecam mimo wszystko przed nią przeczytać dokładnie fabułę serwera, jak i regulamin.


Ludzie, Smoki, pół-smoki, elfy, krasnoludy, wróżki, pół-zwierzęta. Tak wiele je różni, tak wiele je łączy. Powinniśmy nie zważać na różnice i kierować się podobieństwami. Nie potrzebne nam wojny, kłótnie itp. I tak nic nie zmienią. Najlepszym wyjściem jest współpraca, by nasze różnice nie przeszkadzały nam w codziennym współżyciu.

Offline

#3 2019-09-02 14:55:37

KOTSON147
Użytkownik
Dołączył: 2019-09-01
Liczba postów: 2
AndroidChrome 76.0.3809.132

Odp: Karta Postaci KOTSON157

Okej, i nie szukałem czekałem na kolejną edycję bo dobrze mi się grało w "trost".

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
eksponaty - pomorskaarmiaobywatelska - nightfallnetworks - air-doktor - basia