Oficjalne forum WioskiRP

Z nami zagłębisz się w Role-Play! Ip serwera: mc.wioskarp.pl Wersja minecraft: 1.12 - 1.12.1

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-09-01 13:13:17

Grzegorz90
Użytkownik
Dołączył: 2019-09-01
Liczba postów: 3
WindowsChrome 76.0.3809.132

karta postaci

imię:grzegorz
pseudonim:Stasiu
nazwisko:kowalski
płeć:meżczyzna
wiek: 19
miasto:stalda
klasa:karczmarz
rasa:człowiek
wygląd:wysoki, umięśniony, trochę przy wadze, 7cm włosy koloru
jasny brąz, stare ciuchy trochę podarte
harakter: miły, czuły, trudny do zdenerwowania, lubi być przy pieniążkach [dblpt])
historia: przejałem majątek po mamie która prowadziła karczmę w wieku 16 lat moja mama zmarła ojca nigdy nie znałem.
otrzymałem w spadku starą karczmę w emeraldum ,a mój brat rodzinny dom. karczma była na dużej posesji wieć ja dobrze sprzedałem
i kupiłem sobie małą ale nową karczmę i dom w staldzie  tak się tam przeprowadziłem. w młodym wieku już pracowałem na utrzymanie
domu i karczmy w wieku 18 lat miałem swojego pierwszego pracownika co okazało sie wielką pomocą i w ten sposób żyję w staldzie już 3 lata.

Offline

#2 2019-09-01 16:57:24

Vioreen
Moderator
Skąd: Polska
Dołączył: 2019-08-09
Liczba postów: 53
WindowsChrome 76.0.3809.132

Odp: karta postaci

Okej, problemem jest to, iż od początku serwera nie możemy nikogo faworyzować. A po drugie wyprzedaliśmy już wszystkie zbudowane karczmy, jeśli chciałbyś własną, musiałbyś ją sam wybudować. Jeśli dalej chcesz być karczmarzem, możesz się w jakiejś zatrudnić, zarobić trochę i zbudować własną. Nie możemy ci niestety dać nic na start, poza obowiązującym dla każdego karczmarza /kitem.


Ludzie, Smoki, pół-smoki, elfy, krasnoludy, wróżki, pół-zwierzęta. Tak wiele je różni, tak wiele je łączy. Powinniśmy nie zważać na różnice i kierować się podobieństwami. Nie potrzebne nam wojny, kłótnie itp. I tak nic nie zmienią. Najlepszym wyjściem jest współpraca, by nasze różnice nie przeszkadzały nam w codziennym współżyciu.

Offline

#3 2019-09-01 17:45:03

Grzegorz90
Użytkownik
Dołączył: 2019-09-01
Liczba postów: 3
WindowsChrome 76.0.3809.132

Odp: karta postaci

ok

Offline

#4 2019-09-01 17:50:17

Vioreen
Moderator
Skąd: Polska
Dołączył: 2019-08-09
Liczba postów: 53
WindowsChrome 76.0.3809.132

Odp: karta postaci

To przyjmijmy, iż nie masz karczmy w Staldzie i zatrudniłeś się w jakiejś już istniejącej. Jeśli tak jest to karta zaakceptowana . Zapraszam później na serwer discord w celach rekrutacji. Polecam przeczytać dokładnie fabułę i regulamin serwera, zanim do niej przystąpisz, jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś.


Ludzie, Smoki, pół-smoki, elfy, krasnoludy, wróżki, pół-zwierzęta. Tak wiele je różni, tak wiele je łączy. Powinniśmy nie zważać na różnice i kierować się podobieństwami. Nie potrzebne nam wojny, kłótnie itp. I tak nic nie zmienią. Najlepszym wyjściem jest współpraca, by nasze różnice nie przeszkadzały nam w codziennym współżyciu.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pms - diamentowe - thirdlife - zpb - spdz11