Oficjalne forum WioskiRP

Z nami zagłębisz się w Role-Play! Ip serwera: mc.wioskarp.pl Wersja minecraft: 1.12 - 1.12.1

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-09-01 15:17:02

Akselek2006
Użytkownik
Dołączył: 2019-09-01
Liczba postów: 2
WindowsChrome 76.0.3809.132

Akselek2006 - karta postaci

Imię:
Akselek2006
Pseudonim:
brak
Nazwisko:
trzylas
Płeć:
mężczyzna
Wiek:
13
Miasto:
stalda
Klasa/Rola:
rolnik
Rasa:
człowiek
Wygląd:
chudy,brak mięśni,biedne ubranie,lubi nature,nie lubi oknien,uczylony na szkło.

Charakter:

miły,ambitny,nie lubi rozmawiać,zajmuje się biznesem sprzedaje co wyhoduje ludziom,często współpracuje z handlarzami,

Historia:
Byłem ubogim farmerem żyjącym w Królestwie Emeraldium kiedy zbieraliśmy plony całą rodziną wydarzyły się rzeczy niesłychane w zbożu bandyta zabił moją matkę ja nie zobaczyłem kto to był ponieważ byłem niski kilka lat puźniej pogodziłem się że moja mama nieżyje ale tata nas
opuścił i żyłem tylko z babcią nie mieliśmy za co żyć więc pracowaliśmy ciężko z babcią na polu pewnego dnia król emeraldium dał nam 5 złotych monet bylismy bardzo szczęśliwi bo moglismy kupić dom i jedzenie wtedy nasz biznes był opłacalny zarabialiśmy coraz więcej i wszystko było okej aż wkońcu pewnego dnia z niedalekiej wioski zaczełem słyszeć krzyki poszedłem cicho bliżej wioski ale z niej prawie nic nie zostało. Jacyś dziwni ludzie spalili tę wieś. zaczełem uciekać do mojego domu ale on już płoną.Moja Babcia była w tym domu a ja zostałem sam. Uciekałem przez las niewiem ile byłem w tym lesie. potrzedli do mnie jacyś drawle dali mi jedzenie i picie i wyruszyliśmy w drogę przez kilka dni szliśmy aż w końcu dotarliśmy do jakiegoś domu było tam przytulnie ale powiedzieli że musimy się gdzieś dostać bo w tym domu jest niebezpiecznie kiedy wyruszylismy zauważyliśmy jakiegoś młodego chłopca który był poszukiwaczem przygód powiedział coś że chce się dostać do Staldy a drwale powiedzieli że oni też więc popszliśmy w droge po 5 dniach
doszliśmy do portu i popłyneliśmy do staldy...

Offline

#2 2019-09-01 17:28:00

Vioreen
Moderator
Skąd: Polska
Dołączył: 2019-08-09
Liczba postów: 53
WindowsChrome 76.0.3809.132

Odp: Akselek2006 - karta postaci

Okejjj, historia jest ok, reszta też. Karta Zaakceptowana. Zapraszam potem na discorda, by przeprowadzić rekrutację. Polecam przed nią dokładnie przeczytać Regulamin i fabułę świata.


Ludzie, Smoki, pół-smoki, elfy, krasnoludy, wróżki, pół-zwierzęta. Tak wiele je różni, tak wiele je łączy. Powinniśmy nie zważać na różnice i kierować się podobieństwami. Nie potrzebne nam wojny, kłótnie itp. I tak nic nie zmienią. Najlepszym wyjściem jest współpraca, by nasze różnice nie przeszkadzały nam w codziennym współżyciu.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
nostress - pandeum - dicerollwrestling - roans - szkolna2ab