Oficjalne forum WioskiRP

Z nami zagłębisz się w Role-Play! Ip serwera: mc.wioskarp.pl Wersja minecraft: 1.12 - 1.12.1

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-09-01 16:55:59

Koko__TV
Użytkownik
Dołączył: 2019-05-25
Liczba postów: 4
WindowsChrome 64.0.3282.140

Karta postaci

Imię: Kamil
Pseudonim: Koko__TV
Nazwisko: Nowak
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
Miasto: Stalda
Klasa/Rola: Górnik
Wygląd: jestem chudy ubogo ubranym człowiekiem niekturzy muwią że jestem dziwakiem .
Charakter: Miły, twardy i stanowczy pomocny hoć wiele niemam . Potrafię  zawiązać współpracę z każdym tak samo jak rozwiązywać konflikty pomiędzy ludźmi. Pracowity i szlachetny. Niejednokrotnie wykonuje dla kogoś prace za darmo. Pragnie zarówno   spokoju w życiu.
Historia: Byłem mieszkańcem miasta KingState  ale chciałem być w Templium ze wzglendu że w KingState roiło się od złodzieji i naciągaczy . Teraz Jestem mieszkańcem Templium od paru lat i lubiłem tm mieszkać . Pewnego dnia bardzo ciężkko zahorowałem  w ten sam dzień król pwiedział ze wszystkie miasta muszą przeprowadzić się w inne miejsce za górami za lasami tam gdzie są pienkne polany rolnicy narzekali że gleba jest twarda i rośliny niehcą rosnąć a krowy umierały z głodu . kiedy wyzdrowiałem obudziłem się ze snu mój brat przewiózł mnie na wozie w miejsce nowego miasta Stalda które znajduje się za morzem gdzie kazał król zabardzo mi się niepodobało ale zostałem tam .......

Ostatnio edytowany przez Koko__TV (2019-09-01 17:04:47)

Offline

#2 2019-09-01 17:01:59

North
Administrator
Dołączył: 2019-05-23
Liczba postów: 25
WindowsChrome 76.0.3809.132

Odp: Karta postaci

Historia niezgodna z fabułą aktualnej, aktualne miasto nazywa się Stalda, dodatkowo praca zawiera wiele błędów ortograficznych, ale nie będę cię za nie karał. Zmień historię, tak, aby kończyła się w Staldzie (napisałeś, że byłeś na wozie do nowego miasta, Stalda znajduje się za oceanem, napisz ją jako miasto docelowe) Dodatkowo zmień Miasto:KingState na Staldę, lub wpisz je jako pochodzenie. Jeszcze jedno. Na serwerze aktualnie jest limit Poszukiwaczy Przygód. Dopóki Maxim nie zwiększy liczby dostępnych miejsc, zmień klasę na inną.
Na ten moment: Karta odrzucona.

Wiadomość dodana po 28 min 28 s:
Po aktualizacji: przyjęta


外見によって他人を判断しないでください。
Nie oceniaj innych na podstawie ich wyglądu.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ilo-ger - sonata - gtavmoney - wgmania - society-of-drifters