Oficjalne forum WioskiRP

Z nami zagłębisz się w Role-Play! Ip serwera: mc.wioskarp.pl Wersja minecraft: 1.12 - 1.12.1

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-09-02 18:38:16

Siokor
Użytkownik
Dołączył: 2019-09-01
Liczba postów: 6
WindowsChrome 76.0.3809.132

karta postaci-Siokor

Imię: Krzysztof
Pseudonim:Brak
Nazwisko:Wilk
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 13
Miasto: Stalda
Klasa/Rola:Budowniczy
Rasa:Człowiek
Wygląd:wysoki, szczupły, wysportowany, piegowaty, ma niebieskie oczy,jasno brązowe włosy,ciemno czerwoną bluzę i czarne spodnie.
Charakter:miły,ambitny,pomocny,kocha budować,lubi rozmawiać,lubi poznawać nowe osoby,i nie zbliża się do podejrzanych ludzi.
Historia: był małym chłopcem i mieszkał tylko z ojczymem bo poprzednia rodzina oddała go jakiemuś człowiekowi i powidzieli że zaraz wrócą
i nie wrócili a ten pan zabrał go do domu i wychowywał jak własne dziecko. Kilka lat pózniej zaczeła sie apokalipsa i zaczęły pojawiać się potwory pewnego dnia gdy Krzysztof z swojim ojczymem wyszli w nocy by pozbierać plony napadła na nich ogromna chorda zombi i tylko chłopiec zdążył się uratować i zamknął się w swojim domku i z rana wybiegł zdezorientowany w las napodkał tam 2 wędrowców którzy przemieżali cały świat i on się ich zapytał czy znają jakieś bezpieczne miejsce do przenocowania, oni powiedzieli ze mają niedaleko swoje namioty on poszedł z nimi i z raza wyruszyli w stronę kontynętu gdzie znajdowało sie Królestwo Emeraldum tam Krzysztof zaczął życie na nowo i pszysiąg sobie że będzie budował domy ludzią żeby nie zgineli tak jak jego ojczym.

Offline

#2 2019-09-04 16:45:43

Vioreen
Moderator
Skąd: Polska
Dołączył: 2019-08-09
Liczba postów: 53
WindowsChrome 76.0.3809.132

Odp: karta postaci-Siokor

Karta chyba jest ok, przyjmuję. Zapraszam później na rekrutację na discordzie.


Ludzie, Smoki, pół-smoki, elfy, krasnoludy, wróżki, pół-zwierzęta. Tak wiele je różni, tak wiele je łączy. Powinniśmy nie zważać na różnice i kierować się podobieństwami. Nie potrzebne nam wojny, kłótnie itp. I tak nic nie zmienią. Najlepszym wyjściem jest współpraca, by nasze różnice nie przeszkadzały nam w codziennym współżyciu.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
dreamteamguild - polskiserwerzabawy - pyourworld - religia - newgame