Oficjalne forum WioskiRP

Z nami zagłębisz się w Role-Play! Ip serwera: mc.wioskarp.pl Wersja minecraft: 1.12 - 1.12.1

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-08-18 12:50:18

Nox
Użytkownik
Dołączył: 2019-08-17
Liczba postów: 1
WindowsChrome 76.0.3809.100

Karta Postaci

Imię: Nadel
Nazwisko: Nox
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 22
Miasto: KingState
Klasa/Rola: Drwal

Wygląd: Najczęściej chodzi w czarno-czerwonym ubraniu, ponieważ to do niego pasuje. Ma nawet długie, ciemno brązowe włosy, tak jak jego Ojciec, który zginął ponieważ gdy jego kolega rąbał drewno On tego nie zauważył i lecące na ziemię bal, przygniótł Go, a lekarzom niestety nie udało się Go uratować. Nosi na sobie luźną czarną bluzę z czerwonymi kieszonkami. Ma czerwone oczy oraz szare buty z czerwonymi sznurówkami. Często zakłada też czarno-czerwone spodnie, które dostał od swojego wujka na imieniny. Jest dość wysoki oraz dobrze zbudowany.

Charakter: Miły, uprzejmy, troskliwy, lecz jak go zdenerwujesz co jest bardzo ciężkie, to trzymaj się z daleka. Charakter odziedziczył po mamie, która po stracie męża wychowywała go sama. Ma ogromne poczucie humoru, lecz bardzo nie przepada za tzw. "Czarnym Humorem", pewnie to dla tego, że stracił Ojca. Czasami smutny ale raczej częściej uśmiechnięty, jest pracowity jak pszczoła, nigdy nie zwleka z zrobieniem swojej pracy, woli zrobić coś od razu niż odkładać wszystko "na potem". Jest bardzo cierpliwy i dlatego zawsze dokonuje swoich celów. Nigdy się nie spóźnia, raczej woli być przed czasem. Wybiera przyjaciół wspierających, pracowitych, takich którzy w niego wierzą i dobrze traktują. Bardzo go irytuje jak ktoś mówi nie poprawną polszczyzną, uważa to za nie patriotyczne.

Historia: Urodził się na polu przy lasku, gdzie jego Ojciec rąbał drewno. Jak miał 4 latka jego Rodzice musieli uciekać, ponieważ jeden z drwali, zdenerwowany tym, że Ojciec Nadela zrąbał drewno w nie swoim lesie, nasłał na jego rodzinę bandytów, którzy mieli obrabować ich dom, oraz wywieść ich do lasu i tam zakopać żywcem. Uciekli do wioski która znajdowała się 97 km. od miasteczka. Żyli sobie tam normalnie przez 8 lat, 7 sierpnia nadszedł czas urodzin Nadela, zorganizowano niewielkie przyjęcie urodzinowe na które zostali zaproszeni: Mizi (najlepsza koleżanka Nadela), wujek, oraz przyjaciel rodziny (Kultej). Tata Nadela miał się troszeczkę spóźnić, ponieważ musiał jeszcze porąbać trochę drzewa. Wszystko było w jak najlepszym porządku do czasu kiedy do chaty nagle wpadł sąsiad i krzyczał:"Biegnijcie po lekarza Nuba (Ojciec Nadela) jest ranny!!!". Wtedy Mizi która biegała najszybciej ze wszystkich pobiegła "sprintem" po lekarza, lecz było już za późno. Nuba zmarł, co było ogromnym ciosem dla Nadela, który długo po śmierci taty nie mógł się pozbierać. Dopieru po roku wziął się w garść i nie myślał o tym co się stało.Rodzina nie miała pieniędzy Nadel żebrał na przy swej chacie o grosze, żyli za na prawdę mało pieniędzy. Na szczęście dla mamy Nadela pomógł jej brat i udało się im wyjść "z tego bagna".

Offline

#2 2019-08-22 11:16:56

kaipod
Moderator
Dołączył: 2019-05-24
Liczba postów: 85
WindowsFirefox 68.0

Odp: Karta Postaci

Witaj!
Twoja karta postaci zostanie zaakceptowana, jeśli dopiszesz w jaki sposób dostałeś się na nowy kontynent  [dblpt])


Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
kfssipolska - ferirpg - morcraft - chill-fb - panienskitusi